Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Nabídky
· Domů
· Aktuality
· Ankety
· Archiv
· Diskuze
· Doporučte nás
· Fotogalerie
· Odkazy
· Registrace
· Soubory
· Statistiky
· Vyhledávání
· Vzkaz autorovi
Online
V tuto chvíli je 7 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód' title='Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Toplist

Kolaudační rozhodnutí

Autor: mirosoft - Pátek, 15.02. 2008 - 11:15:31

7.1.2008 jsme si podali návrh na vydání kolaudačního rozhodnutí. Jelikož jseme se na kolaudaci pečlivě připravovali, hlavně po papírové stránce, tak u nás proběhla bez problémů.

Při pročítání potřebných dokladů pro vydání tohoto rozhodnutí nám vstávaly vlasy na hlavě. Měli jsme obavy, že některé doklady už ani nenajdeme. Nakonec se vše podařilo a dali jsme je dohromady. Plynovou a elektrickou přípojku jsme již měli zkolaudovanou a tak jsme kolaudovali "jen" rodinný dům, vodovodní přípojku, odběrné plynové zařízení, žumpu, dešťovou kanalizaci a sjezd.

A co jsme všechno museli doložit:

- geometrický plán stavby
- revizní zprávu elektroinstalace
- protokol o těsnosti žumpy
- prohlášení o schodě pro žumpu
- revizní zprávu o kontrole spalinových cest
- protokol o tlakové zkoušce ÚT a topné soustavy
- protokol o tlakové zkoušce rozvodů vody
- protokol o těsnosti kanalizačního potrubí
- protokol o vpuštění plynu
- revizní zpráva odběrného plynového zařízení
- zápis o tlakové zkoušce odběrného plynového zařízení
- doklad o tlakové zkoušce přípojky vody

Vzdali jsme se odvolání a tak rozhodnutí nabude právní moci 18.2.2008. Pak si zajdeme požádat o vydání čísla popisného. Dostaneme číslo 1112. Pak ještě zápis do katastru nemovitostí, změna trvalého bydliště a nahlášení nové adresy na tisíce míst.

 
Související odkazy
· Více o tématu
· Další články od autora mirosoft
Cena základové desky
Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Re: Kolaudační rozhodnutí (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Čtvrtek, 01.05. 2008 - 13:20:42
Dobrý den, také dokončujeme RD a čeká nás kolaudace. Byli jsme se informovat na potřebné informace a na stavebním úřadu v Břeclavi rozhodně vstřícní nejsou. Paní,která má na starosti náš region výstavby nám "mile" sdělila,že pokud nemáme fasádu, obrubníky a chodníky,tak nám to rozhodně nezkolaudaje. A poněvadž jistojistě víme,že na fasádu a úpravu okolí peníze už nemáme,tak jsme z toho všeho dost nervozní. Chtěla jsem se zeptat, co přesně všechno vevnitř domu bylo u Vás hotové?(kuchyňská limka+spotřebiče,koupelna+všechny sanitárky, interiérové dveře apod...).A jak u Vás vypadalo okolí domu při kolaudaci a co všechno chtěli vidět? A co se týká předčasného bydlení v domě?podávali jste si žádost,nebo to bylo jen tak "na černo"? Nějak se toho bojím,prý je tam pokuta až 1 milKč? Ale je fakt,že teď bydlíme v pronajatém bytě a zbytečně platíme spoustu peněz,které by se na dostavbu velmi hodili. Stejně už platíme SIPO už i na novém. Jak jste to měli Vy? Moc děkuji za info. S pozdravem! Radmila Prajková Břeclav radpraj@seznam.cz
Re: Kolaudační rozhodnutí (Hodnocení: 1)
Od: mirosoft (stavbadomu@mirosoft.info) - Úterý, 06.05. 2008 - 21:51:28
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Musíte mít revizní zprávy od vody plynu, kouřovodu, elektřiny. Pokud máte schody, balkony, tak všude musí být funkční zábradlí. Uvnitř máme vše doděláno. Chodníky, venkovní fasáda terénní úpravy být nemusí. V kolaudačním zápise to budete mít uvedeno, že to do roku musíte dodělat, ale už Vám to nikdo nebude kontrolovat. Hromosvod v dnešní době již taky není povinný. Co se týče vnitřních dveří, tak to nevím zda je musíte mít. Kuchyňská linka taky asi není nutná. A co se týče předčasného bydlení v domě bez kolaudačního rozhodnutí, tak opravdu záleží na úřednících a sousedech. To že vám barák nezkolaudujou bez fasády a terénních úprav může mít na starosti nějaká místní vyhláška, protože ve stavebním zákoně jsem tuto podmínku nenašel.
Re: Kolaudační rozhodnutí (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Úterý, 09.08. 2011 - 14:17:45
 
mohl by se vám hodit také tento okdaz kolaudační rozhodnutí ekonomické stavby kde najdete důležité informace o kalaudaci a kolaudačním rozhodnutí nejen ekonomických staveb.
Gucci (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Čtvrtek, 24.11. 2011 - 08:33:44
 
E 'bene per voi di acquistare Scarpe Gucci [www.guccimio.com] borse del progettista è di avere abbastanza soldi. Ed è anche non male per voi di scegliere replica borse Gucci è si è in budget limitato. Gucci Borse [www.guccimio.com] Si dovrebbe capire che non troverete molta differenza tra un autentico e replica uno perché sono tutti accessorio di moda e possono aggiungere stile al tuo vestito che si trasformano in ulteriori e più alla moda ed eccezionali. Infine, voglio dire che anche voi credere alle mie parole - Gucci [www.guccimio.com] potrebbe essere il beniamino della moda quando si scopre qualche cosa moda e Gucci. Borse di Gucci hanno una storia di sofisticazione eccellenti e per molto di più di 80 anni. Con una gamma incredibile di disegni e guarda, Borse Gucci [www.gucciborse-outlet.com] c'è una borsa di Gucci per adattarsi a qualsiasi tendenza di moda. Molto più importante, borsa di Gucci è popolare con il vecchio e giovane, Gucci Outlet [www.gucciborse-outlet.com], e accettata da un sacco di un popolo.
PARTNEŘI
SLANINAK.EU
Grilmaster.cz - vše pro grilování a chilli papričky
ONEbit.cz hosting - kvalitní webhosting a registrace domén


Copyright © MiroSOFT. All Rights Reserved.

Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund