Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Stavba domu od A do Z

Konečně ve svém!
Publikováno: Pondělí, 31.12. 2007 - 11:37:15
Téma:


Tak se nám to podařilo. Po 806 dnech usilovné a poctivé práce jsme začali bydlet v našem domečku ve Vendryni i s našim pejskem Ergem. V přepočtu na jiné časové veličiny to představuje např. 26 měsíců, nebo 115 týdnů, a pokud byste to chtěli i na hodiny, tak je to 19330 hodin od prvního kopnutí do země, při kterém jsme začali stahovat vrchovku - 28. 9. 2005 v 15:30 hod.

Stálo nás to opravdu hodně sil a nervů, ale výsledek stojí opravdu za to. Poslední dva měsíce jsme makali v každé volné chvíli, abychom to do svátků stihli. Malování, obkládání, zásuvky vypínače, podlahy, dveře, úklid a zase úklid. Nejvíce bych tímto chtěl poděkovat mému super švagrovi Davidovi, oběma tatíkům Karlovi a Karlovi a samozřejmě taky i manželce Radce, kterou obdivuji za to vše zvládala i s našim Adámkem.
Naštěstí jsme měli ke konci vše dobře zorganizováno a taky jsme vybrali dobře firmy na schodiště a kuchyňskou linku. Nervy mě naopak stály plynárny, jelikož si vymysleli, že musíme mít zkolaudovanou přípojku, tak nás to celkem zdrželo a stálo hodně elektřiny, jelikož jsme museli topit přímotopy. Bohužel z nedostatku času jsem trochu zanedbával tyto stránky, ale během ledna se budu snažit to napravit. Spousta fotek čeká na uveřejnění. Zrovna dnes jsem objevil i něco z počátku v mobilu (sice nevalné kvality) podzim 2005.
A co nás ještě čeká? Je toho celkem dost, ale to se už zvládne. Pokud stavíte, tak víte jak se vám „chce“ pokud dorazíte na stavbu z práce. A stálé dojíždění na stavbu taky stojí mnoho času a benzínu. Během roku 2008 bychom chtěli udělat venkovní omítky, terasu, nějaké terénní úpravy, a snad stihneme i plot.
Nebojte se, že tímto tento web končí! Stále se budu snažit zodpovídat Vaše dotazy a taky všem děkuji za emaily a mohu říct, že www.stavbadomu.wz.cz opravdu mnohým pomohly a o to mi hlavně šlo.

Tento článek si můžete přečíst na webu Stavba domu od A do Z
http://www.stavbadomu.wz.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.stavbadomu.wz.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=16